X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Maltepe

  • Tüm Bölgelerimiz


  • Maltepe Böcek İlaçlama

   Tarihi Bizans İmparatorluğu’ na dayanan Maltepe ilçesi, 16. yüzyılda günümüzde bulunan alanda kurulmuştur ve o zamandan bugüne kadar sayısız değişim geçirmiştir. İstanbul’un Anadolu yakasında ve Marmara Denizi’nin kıyısında bulunan Maltepe, İstanbul’un en gözde yerleşim alanlarından biridir. Son dönem yapılan yatırımlarla kozmopolit bir görünüme kavuşan Maltepe, gittikçe artan bir nüfus yoğunluğuna sahiptir. Hem eski hem de yeni yapıların bir arada yükseldiği bu bölgede haşere, böcek ve kemirgen türlerine rastlanmaktadır.

   Maltepe Böcek İlaçlama
   Maltepe’nin Cevizli, Feyzullah, Büyükbakkalköy, Gülsuyu gibi semtlerinde sıklıkla hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, pire, kene, örümcek ve karınca gibi türlere rastlanır. Bunun sebebi evlerdeki çatlaklar, kolaylıkla girebilecekleri yarıklar ve yiyecek artıklarıdır. Havaların ısınmasıyla birlikte daha fazla haşere türüne rastlansa da, her mevsim böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. 

   Profesyonel ev ilaçlama hizmeti almanın önemi büyüktür. Böceklerle mücadele yöntemleri bireysel boyutta kaldığınızda yetersiz gelmektedir. Bunun sebebi de alanda görülen böcek türünün doğru belirlenememesi ve sürekli bir korunma sağlanamamasıdır. Aydınevler, Küçükyalı, Zümrütevler veya İdealtepe gibi farklı semtlerde, herhangi bir evde karşılaşılan bir haşere kolaylıkla diğer hanelere yayılabilir, apartmanların katlarına sıçrayabilir.  Bütüncül bir koruma sağlanabilmesi için apartman ilaçlaması yapılması gerekebilir. En doğru haşere ilaçlama yöntemini belirlemek için uzman görüşe başvurulması bir zorunluluktur.

   Maltepe Fare İlaçlama
   Ev faresi, fındık faresi, lağım faresi veya çatı faresi olarak farklı tür ve özelliklerde karşımıza çıkan fareler hem hijyen problemleri oluşturmaları hem de eşyaları kemirmeleri sebebiyle, hanelerde büyük sıkıntılara yol açar. Sadece Maltepe ilçesindeki evlerde değil, iş yerlerinde ve dükkanlarda da kolaylıkla dadanabilen bu kemirgenlere karşı en etkili fare ile mücadele yöntemini belirleyebilmek için öncelikle hangi tür olduğu anlaşılmalıdır. Ev ve iş yerlerinin düzenli olarak fare ilaçlaması ile temizlenmesi ve düzenli bir gözlem süreciyle alanın kontrol altına alınması, daha kesin sonuçlar verecektir. Çok çabuk üreyebilen ve kolaylıkla kuytu köşelerde yaşayabilen farelerin yuvalarının, yapıya girdikleri yerlerinin bulunması ve kemirgenleri binaya çeken koşulların ortadan kaldırılması, uzmanlar tarafından gerçekleştirilen fare ilaçlaması ile mümkün hale gelir.

   Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Tekniktürk’ün 46 yıllık tecrübesi sayesinde apartman, ev ve iş yerleriniz böcek, haşere ve kemirgenlerden kolaylıkla temizlenir. Bayer Koruma Programı ile uzmanlığını tescillemiş bulunan Tekniktürk, tüm İstanbul’da olduğu gibi Maltepe’de aynı fiyatla hizmet vermektedir. Hemen bizimle irtibata geçin, istenmeyen misafirlerinizden kalıcı olarak kurtulun.

 • *** Bölgesi

  • *** Bölgesindeki Lokasyonlarımız

   ----


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tüm Lokasyonlarımız

  • ***

   Yorumlar

   Haşereler


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •