X KAPAT
/ Bilgi Merkezi
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Bit" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Eyvah! Bitlendim...

Şiddetli kaşıntı yapan ve insandan insana rahatlıkla geçebilen bitler, genellikle insan saçlarında yaşayan ve yumurtalarını burada bırakarak üreyebilen gri renkteki bir asalak böcek türüdür. Çok küçük boyutlarda olan, kanatsız ve kan emerek beslenen bir böcek türü olduğundan dolayı saç derisinde kişiye rahatsızlık verebilmesi mümkündür.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Bit ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •