X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Tekirdağ Böcek İlaçlama

  • Tekirdağ'daki Bölgeler


   Yorumlar


   • Akrepler bahçemize yuva yapmıştı. Evin içinde rastlayana kadar korkmamıştım ama geçen gün yatak odamızda görüp korkuya kapıldım hemen alanında uzman Tekniktürk ekibi ile irtibata geçip uzman görüşleriyle bahçede küçük düzenlemeler yapıp akrepleri evimizden uzaklaştırdılar.

    Sabri Gören, Tekirdağ
   • Tarlada dolaşan fındık fareleri, ara ara bahçe katındaki köy evimize giriyorlardı. Ben zehir koyup başa çıkıyordum ancak son zamanlarda çok arttılar ve zehirde artık işe yaramıyordu. Tekniktürk’ü çağırdım ve inanın bir daha evimde hiç fare görmedim.

    Fahriye Gül Çiçek, Tekirdağ
   • Yazlığımızda her gittiğimizde yaz boyu kırkayak, güve, hamam böceği gibi birçok böcek ve haşere sorunu yaşıyorduk. Ama bu sefer gitmeden önce Tekniktürk ekibinden yardım istedik. Bu yaz sorunsuzda çok huzurlu bir tatil yaptık.

    Mine Şimşek, Tekirdağ
  • Tekirdağ Böcek İlaçlama

   Trakya’nın en güzel şehri, İstanbul’a yakınlığıyla bilinen Tekirdağ, yazlık alanları ve tarıma verimli toprakları ile meşhurdur. Birinci sınıf tarım arazisi olan toprakları ile uçsuz bucaksız düz verimli ovaları vardır ve Türkiye'nin yağlık ayçiçek ve buğday üretiminin büyük bölümünü karşılar. Özellikle Malkara ve Hayrabolu ilçelerinde tarım ve hayvancılık yaygındır. Elbette tarımın ve hayvancılığın bu kadar yaygın olduğu diğer her yerde olduğu gibi burada da haşere ve böcek sorunu baş gösterebiliyor.

   Evinizi ve Tarlanızı Koruyun

   Tarım ve hayvancılığın yoğun olduğu bölgelerde böcek, haşere ve kemirgen sorunu kaçınılmazdır. Özellikle tarlalara dadanan haşereler ve kemirgenler, hem tarım da ciddi kayıplara sebep olabilir hem de hastalık bulaştırma risklerinden dolayı sağlığınızı tehdit eder. Böyle durumlarda profesyonel bir böcek ve haşere ilaçlama hizmeti almak sizin avantajınıza olacaktır. Bahçeli evlerde de büyük sorun oluşturan fındık faresi, lağım faresi kemirgen türleriyle mücadeleye başlamadan önce onların türlerini, özelliklerini, davranış biçimlerini, alışkanlıklarını bilmek doğru ilaçlama hizmeti vermek adına önemlidir.

   Herkesin Korkulu Rüyası Akrep ve Çiyanlar

   Kırsal alanlarda zehirli türlerine sık rastlanan akrepler ve çiyanlar herkes için korku unsuru oluşturur. Moloz yığınları, taş yığınları, taş duvarlar ve bu duvarların derz aralıklarına yuva yapan akrepler, çiyanlar bir kereliğine öldürmek değil yaşadıkları verimli alanları kaldırmak kalıcı çözüm sağlar. Herhangi bir böceği kontrol etmenin en iyi yolu, bu böceği ilk olarak oraya getiren yardımcı koşulları düzeltmektir. Sadece ilaçlama odaklı olmayan, sorunun tekrarlanmasını engelleyen fiziksel çözümler sunan Tekniktürk uzman ekibi ile çalışmak sizlere büyük avantaj sağlar.

   Yazlığının Tekniktürk’e Emanet

   Tekirdağ’ın Marmara Denizi’ne kıyısı olan yazlık mekanları Marmara Ereğlisi ve Şarköy yoğun nem nedeniyle, dönemsel uğranılan yazık sitelerde, evlerde hamam böceği, güve gibi çeşitli haşereler sıklıkla görülebilir. Yaz tatilinize başlamadan önce bir böcek ve haşere ilaçlama şirketinden yardım almak tatilinizin tadını artıracaktır.

   Tekirdağ’ın Süleymanpaşa, Hayrabolu, Kapaklı, Muratlı, Saray, Ergene, Çorlu ve Çerkezköy dahil her ilçesinde hizmet veren Tekniktürk ‘Bayer Koruma Programı’ dahilinde dünya standartlarında hizmet verir ve ayrıca tüm Tekirdağ’da İstanbul ile aynı fiyatlar geçerlidir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •