X KAPAT
/ Bilgi Merkezi

Un Böceği

İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Un Böceği" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Un Böceği ve Un Böceğiyle Mücadele Yöntemleri

Un böcekleri iki farklı türde karşımıza çıkar ve bu iki farklı çeşit sürekli olarak birbirleriyle karıştırılır. Üstelik boyutları da oldukça küçük olduğu için ancak büyüteçle belli olur. Aralarındaki fark, antenleri incelenerek belirlenir. Yetişkinlerin boyutu 3-4 mm’yi geçmez. Kırmızıya yakın kahverenginde olurlar.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Un Böceği ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •