X KAPAT
/ Bilgi Merkezi
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Mite" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Ev Akarı Alerjisi Kurbanı Olmayın

Eğer siz de bahar geldiğinde hastalanıp yatak döşek oluyorsanız, ev akarı alerjisi kurbanısınız demektir... Otlar, ağaçlar, polenler, evcil hayvan tüyü, küf, gübre ve evet, çirkin mikroskobik yaratıklar, ev akarları...

Kuş akarları nedir ve onlardan kurtulmak için neler yapabiliriz?

Kuş akarları, kırlangıç, serçe, güvercin, kumru gibi genellikle binaların içinde ve dışında yuva yapan kuşlarla alakalı akarlardır ve binalara da büyük ihtimalle bu kuşlar tarafından getirilirler. Bu yüzden kuşların binalara yuva yapmalarını ve barınmalarını engellemek, ilaçlama hizmetinin bir parçası olmalıdır. Tekniktürk’ ün ürettiği kuş yakalama kafesleri bu amaç dâhilinde hayvana hiç zarar vermeden yakalamak ve uzak bir yere bırakmak amacıyla kullanıldığında harika bir çözümdür.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Mite ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •