X KAPAT
/ Bilgi Merkezi

Kiler Böceği

İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Kiler Böceği" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Kiler Böcekleri ve Verdikleri Zararlar

Kiler böceği başlığının altında birçok farklı böcek türü bulunur. Depo zararlıları, yiyeceklerinize saldıran diğer böcek türleri, yılın herhangi özel bir zamanında değil, her zamanında hayatta kalabilirler. Böceklerin oluşmasında en büyük sebepler de ürünlerin böcekler tarafından ele geçirildikten sonra paketlenmesi veya paketlenirken kiler böceklerinin saldırılarına uğramalarıdır.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Kiler Böceği ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •