X KAPAT
/ Bilgi Merkezi

Cırcır Böceği

İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Cırcır Böceği" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Cırcır Böceğinden Rahatsız Müşteriler için Böceklere Ne Yapmalı?

Bu gerçekten de üstünde düşünmek için eğlenceli bir soru ve cırcır böcekleri ile ilgili bunu soran ilk kişi siz değilsiniz. Doğadaki dengeyi düşündüğümüzde, tabiat ana içindeki bütün varlıkların bir amaca hizmet ettiğini söylemeliyiz. Bu denge sağlam temeller üstüne kurulmuş olsa da, zaman içinde kuraklıkla, selle, yangınla, buzul çağla, kıtaların kaymasıyla ve diğer jeolojik olaylarla sürekli ve büyük değişiklikler yaşar.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Cırcır Böceği ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •