X KAPAT
/ Bilgi Merkezi
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Arı" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Arıların Çöplerin Etrafında Uçmasını Nasıl Engelleriz?

Bu konu büyük ölçüde müşterinin iş birliğine dayandığından, bir ilaçlama firması için gerçekten ele alınması güç bir sorun. Sorunun büyüklüğü de elbette müşterinin türüne bağlı. Eğer tek bir ev sahibinden bahsediyorsak durum daha kontrol edilebilirdir. Ancak eğer bir gıda işletmesinden, fabrikadan bahsediyorsak o zaman sorunu kesmek için zor anlar yaşayacağız demektir.


Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Arı ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •