/ Bilgi Merkezi / E-Sözlük

E-Sözlük

E-Sözlük
E-Sözlük
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline klavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
"Y" ile başlayan sözcükler.
 1. Sözlük
  Yem
  Zararlıların tükettiği besin ve diğer malzemeler kullanılarak üretilen ürün. Zararlıların kontrolüne yönelik etken madde içerir. Etken madde içermeyen ve zararlıların aktivitesinin gözlenmesi için de kullanılan yemler bulunmaktadır.
 2. Sözlük
  Yem İstasyonları
  Yem istasyonları, karınca, hamam böceği veya kemirgenler gibi zararlılar için yemlerin konulduğu muhafazalardır. Türü ve modeline göre istasyonların görünümü değişebilir. Genel olarak zararlıların yuvalarının yakınına konumlandırılan bir yem istasyonunun yemlerin durumunu kolaylıkla izlemeye olanak tanıyacak şekilde tasarlanması gerekir; bunun için üzerinde gözetleme delikleri olabilir.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •  


Bu firma Bayer Protection Program üyesidir.