/ Hizmetlerimiz / Canlı Yakalama Kafesleri / CY 110 Köpek Yakalama Kafesi

CY 110 Köpek Yakalama Kafesi

 • Köpek ve Büyük Hayvan Canlı Yakalama Kafesi CY110
 • Köpek ve Büyük Hayvan Canlı Yakalama Kafesi CY110
 • Köpek ve Büyük Hayvan Canlı Yakalama Kafesi CY110
 • Köpek ve Büyük Hayvan Canlı Yakalama Kafesi CY110

Tuzak hakkında bilgi

Bu model kaplamalı ağır çelik çerçeve ve ek kuvvet amacıyla 4 mm ve 6 mm düz telden 55 x 65 x 125 cm ebadında özel olarak imal edilmiş olup 25 kg ağırlığındadır. Yaylı giriş kapısında ayarlanabilir kancalı sistemle, kapı kapandıktan sonra tekrar açılmayı önleyen kilitleme tasarımı vardır ki, bu tasarım devirme gücü olan büyük hayvanları yakalamada önemli bir özelliktir. Zira kapı kapanınca hayvan kesinlikle içerde kalacaktır. Ayrıca tahliye için yukarı kayar kapısı ile iskelet emniyet kapısı mevcuttur.
En büyük özelliği KATLANABİLİR olmasıdır. Bu özellik de taşımada büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcının tuzak altına kanca sistemi ile seyahat ve temizlik tepsisi ekleyebilme olanağı da mevcuttur.

Hedef hayvanlar

Büyük köpek, kurt, tilki, çakal, domuz, kunduz, sırtlan gibi büyük hayvanlar.

Kullanım alanları ve yararları

Köpek ve Büyük Hayvan Canlı Yakalama Kafesi CY 110
Özellikle profesyonel ekiplerle belediyelerin genel köpek mücadelesi uygulamalarında ve toplu mücadele gerektiren ortamlar ile ferdi mücadelede kullanılabilen ticari bir tuzaktır. Toplu ve sürekli yakalamalarda kolayca taşıma kafesine tahliye yapılarak ekiplere tuzakları kesintisiz kullanma olanağı da vermektedir.
İçine konulacak cazip yemin çekiciliği ile korkan ve yaklaştırmayan hayvanları da kolayca yakalar. Mermi atıcıların riskini kaldırır, korku yaratmaz, hayvana kesinlikle zarar vermez ve yakalamada serilik ve pratiklik kazandırarak kurumlara zaman ve ekonomik tasarruf sağlar. Ayrıca bulaşıcı hastalıklarda halk sağlığı ve çevre sağlığının korunmasını kolaylaştırır.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •