X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Sarıyer

  • Tüm Bölgelerimiz


  • Sarıyer Böcek İlaçlama

   İlk yerleşimin Bizans dönemine kadar uzandığı Sarıyer ilçesi İstanbul’un en gözde yerlerinden biridir. Hem turistik açıdan hem de yerleşim imkanları ve yaşam standartları açısından önemli bir yere sahip olan Sarıyer’in ilk gelişmeye başlaması 16. yüzyıla rastlar. Zaman içerisinde birçok değişimden geçen ilçe, 1930 yılında bugünkü ismiyle kurulmuş ve belediye yapısına geçmiştir.
   1960’lı yıllara kadar Sarıyer daha çok bir yazlık semt ve balıkçı kasabası görünümündeydi. Bir zamanlar sadece deniz yoluyla ulaşımın sağlandığı ilçeye, TEM otoyolunun yapılması ve sahil yolunun inşa edilmesiyle ulaşım çok daha kolay hale geldi ve şehre daha yakın bir konum aldı. Bu gelişmelerin ardından hızla bir yapılaşma sürecine girdi. 
   Sarıyer’in sahil kesiminde yer alan lüks konutlarla, eski yapılaşmanın görüldüğü yerlerde mevsimlere ve çevresel koşullara bağlı olarak böcek, haşere ve kemirgenlere sıklıkla rastlanmaktadır.

   Sarıyer Böcek İlaçlama
   Bahçeköy, Emirgan, İstinye Tarabya ve Yeniköy gibi yeşilliklere yakın yerlerde bulunan semtlerde böcek ve haşerelerle karşılaşılması kaçınılmazdır. Hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, pire, kene ve karınca gibi türler kolaylıkla hanelere girebilmektedir. Bu böcekler, Sarıyer ilçesindeki evlerdeki çatlaklardan, kapı ve pencerelerdeki açıklıklardan girebildikleri gibi, eşyalar veya evcil hayvanlarla da evlere kolaylıkla taşınabilirler. Zamanında ve uygun müdahalede bulunulmadığı durumlarda hızlıca çoğalıp bütün haneyi sarma ve sağlık problemleri oluşturma riski barındırırlar. Bu yüzden düzenli olarak böcek ilaçlaması yapılması ve herhangi bir böcek ile karşılaşıldığında uzman böcek ilaçlama servisi ile irtibata geçilmesi gerekir.

   Sarıyer Fare İlaçlama
   Rumelihisarı ve Sarıyer merkez mahalleleri gibi deniz kenarına yakın bölgelerde sıklıkla farelere rastlanmaktadır. Zararlı bir kemirgen türü olan fareler, yarattıkları huzursuzluğun yanında, birçok hijyen problemini de beraberinde getirir. Son dönemlerde gelişen bir semt olmasına rağmen Büyükdere’ de de farelere rastlanmakta ve bunlar çatı faresi, lağım faresi veya ev faresi olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Fare ile mücadele yönteminin belirlenebilmesi için öncelikle hangi cins olduğu tespit edilmelidir. Bunun için de uzman bir fare ilaçlama şirketi ile çalışılmalı ve fareleri apartman ve iş yerlerine çeken koşulların ortadan kaldırılması gereklidir. Ancak bu şekilde kesin bir fare ilaçlaması yapılması mümkündür.
   Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, Sarıyer ilçesine de tüm İstanbul ile aynı fiyatta hizmet sağlamaktadır. Hemen Tekniktürk ile irtibata geçin ve profesyonel ekibimiz gelip incelemelerini gerçekleştirsinler.

 • *** Bölgesi

  • *** Bölgesindeki Lokasyonlarımız

   ----


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tüm Lokasyonlarımız

  • ***

   Yorumlar

   Haşereler


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •