X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Gebze

  • Tüm Bölgelerimiz


  • Gebze Böcek İlaçlama

   Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir Kocaeli ilçesi olan Gebze, sanayileşmenin her geçen gün arttığı bir bölge olması nedeniyle böcek ilaçlama hizmetlerinin sıklıkla yapıldığı bir yerdir. Hamam böcekleri ve diğer haşere türleri havalar ısınmaya başladığında daha fazla görülürler. Sıcak ve nemli bölgelerde yaşamayı seven haşere ilaçlaması Gebze’de yaz aylarında daha sık yapılsa da, kış mevsiminde haşere sorunu tamamen kaybolmuş demek değildir.
   Sanayi gibi tarım faaliyetlerinin de yoğun olarak yapıldığı Gebze, tarım zararlıları ve haşereler için her zaman riskli bir bölgedir. Bu yüzden Gebze’de böcek ilaçlaması yaptırmak sadece belediyelerin değil; özel kurumların ve kişilerin de sorumluluğu altında olmalıdır. 

   Gebze’de İlaçlama Yöntemleri
   Depolarında farelerin ve hamam böceklerinin cirit attığı fabrikalar ve iş yerleri kalitesiz ve sağlıksız bir hizmet anlayışı demektir. Sanayi bölgesi olan Gebze’de de bu tür iş yerlerine fazlasıyla rastlanmaktadır. Fabrika ilaçlama hizmeti ile fare, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği gibi istenmeyen canlılar mekanın ölçeği ne kadar büyük olursa olsun yok edilir. 
   Endüstri merkezi olan Gebze’de irili ufaklı birçok dükkanda fare gibi kemirgen türlerine de rastlanmaktadır. Haşere mücadelesinde olduğu gibi fare ile mücadelede de profesyonel ilaçlama hizmetinin alınması mecburidir. 

   Gebze Böcek İlaçlama Servisi
   Gebze’nin endüstri bölgesi olması nedeniyle, bölgede faaliyet gösteren birçok böcek ilaçlama şirketi vardır. İlaçlama şirketini seçerken deneyim, uzmanlık ve kalite belgelerinin tam olması başlıca kriterleriniz arasında olmalıdır.
   Kapalı ve açık alanlarda uygulanacak jel ve kokusuz ilaçlama yöntemleriyle Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçların kontrollü bir şekilde uygulanması, haşere ve kemirgenleri yok ederken alerjik rahatsızlıkların baş göstermesini de engeller.

   Tekniktürk Farkı Gebze’de
   Kentsel alanlarda haşere ilaçlama hizmeti sağlayan bir program olan Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk, Bayer’in oluşturduğu yüksek kalite standartlarıyla hizmet verir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlara, haşere kontrolü ve müşterilerini bilgilendirme gibi özelliklere sahip Tekniktürk ile haşerelerden ve kemirgenlerden kesin bir şekilde kurtulabilirsiniz. Üstelik Arapçeşme, Bayramoğlu, Güzeltepe, Duraklı, Hürriyet, Cumhuriyet gibi Gebze’nin tüm semtleri için en ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarının verileceği garantisi ile...

 • *** Bölgesi

  • *** Bölgesindeki Lokasyonlarımız

   ----


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tüm Lokasyonlarımız

  • ***

   Yorumlar

   Haşereler


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •