X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Beşiktaş

  • Tüm Bölgelerimiz


  • Beşiktaş Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en eski ve en modern ilçelerinden biridir Beşiktaş. Özellikle hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki en canlı semtlere yakınlığı, Beşiktaş’ı İstanbul’da ikamet için en çok tercih edilen semtlerden biri haline getirmektedir. Üniversitelere yakınlığı dolayısıyla da öğrenciler tarafından çok tercih edilen Beşiktaş’ta taşınma sirkülasyonu oldukça yoğundur. Bunun yanı sıra Ulus, Akatlar, Etiler, Nisbetiye, Bebek eski yapıların çoğunlukta olduğu semtler de ele alındığında Beşiktaş’ta pire, tahtakurusu, hamam böceği ve çeşitli haşeratın görülmesi kaçınılmaz bir durum oluşturmaktadır. 

   Vişnezade, Yıldız, Serencebey, Ortaköy, Çırağan, Dikilitaş, Balmumcu, Gayrettepe, Muradiye, Sinanpaşa, Abbasağa, Ihlamur mahallelerinde ise sık yapılar karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden herhangi bir binada yaşanan böcek ve kemirgen problemi kolaylıkla diğer binalara da sıçrayıp yayılabilmektedir. Beşiktaş merkez, Levent ve Ortaköy gibi iş yerleri ve dükkanlarının yoğun olduğu bölgelerde ortaya çıkan böcekler ise hizmet kalitesini düşürüp, halk sağlığını tehdit edebilir. Bu sebeplerden dolayı Beşiktaş ilçesinde etkin bir haşere kontrol hizmeti ihtiyacı doğmaktadır.

   Beşiktaş Ev İlaçlama Hizmetleri
   Beşiktaş’ta bulunan ev ve iş yerlerinde sıklıkla karşılaşılan haşere türleri arasında karınca, kene, pire, tahtakurusu ve hamam böceği bulunmaktadır. Hızlıca çoğalıp evin her tarafına yumurtalarını bırakabilen bu canlılara karşı, kapsamlı bir önlem alınması kesin çözüm için olmazsa olmaz bir harekettir. Beşiktaş, hamam böceği ilaçlama ihtiyacı konusunda en aktif bölgelerden biridir. Hamam böcekleri bütün koşullara en iyi uyum sağlayan hayvanlar olduklarından, yok edilmesi oldukça güçtür. Oldukça hızlı hareket eden ve gizlenmeyi iyi beceren bu haşereler, mutfaklar ve banyo gibi nemli ortamları severler. Yiyecek ve içeceklerde gezinip, alanlarda dolaşarak her tarafa mikrop yayıma tehlikesi vardır. Bu yüzden hamam böceği ile mücadele yöntemleri arasından en etkin olanın seçilip bir an önce uygulamaya geçirilmesi gerekir. Profesyonel bir jel ilaçlama, bu soruna kökten bir çözüm getirebilir. Hanenizin ve çevrenizin sağlığını maksimum derecede gözeterek yapılan hamam böceği ilaçlama servisi, evinizde ve apartmanınızdaki haşere probleminden sonsuza dek kurtulmanızı sağlayacaktır.

   Beşiktaş İş yeri İlaçlama
   İş yerleri Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve kara fatma türleri için ideal konaklama yeri olabilmektedir. Etrafta bulununan yiyecek, içeceklerin çekim merkezi oluşturması ve kuytu köşelerin bol olmasından dolayı haşereler uzun bir süre yaşamlarını devam ettirebilirler. Beşiktaş’ta yer alan iş yerlerinin hem hizmet kalitesini, hem de halk sağlığını korumaları için iş yeri ilaçlama hizmeti almaları kalıcı bir koruma sunacaktır. 

   Bayer Koruma Programı ile uluslararası yetkinliğe sahip olan ve tüm ilçelere aynı fiyat ile hizmet veren Tekniktürk'ün uzman tecrübelerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 • *** Bölgesi

  • *** Bölgesindeki Lokasyonlarımız

   ----


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tüm Lokasyonlarımız

  • ***

   Yorumlar

   Haşereler


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •