X KAPAT
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Bağcılar

  • Tüm Bölgelerimiz


  • Bağcılar Böcek İlaçlama

   Yaklaşık 753.000 kişilik bir nüfusa sahip olan Bağcılar, İstanbul'un en kalabalık ilçesidir. Yerleşimin hızla arttığı bir ilçe olan Bağcılar'da, bu artışa bağlı olarak nüfus yoğunluğunun da hızla yükseldiği görülmektedir. Hızlı bir kentleşme ve sanayileşme sürecine girmesiyle birlikte ilk başta çarpık kentleşmenin izlerini taşıyan Bağcılar, son yıllarda yapılan iyileştirmelerle kısa bir sürede kalkınıp gelişmiştir. Eski ve yeni yapıların bir arada bulunduğu Bağcılar ilçesinde özellikle bu kalabalık nedeniyle, çeşitli böcek ve haşere problemleri karşımıza çıkmakta ve günlük hayatı etkilemektedir. Bağcılar’da böcek ilaçlama alanında profesyonel desteğe en çok ihtiyaç duyulan türler; hamam böceği, karafatma, fare ve tahtakurusu olarak özetlenebilir. Özellikle altyapının yetersiz kaldığı semtlerde ve yapıların birbirine yakın olduğu bölgelerde böcek ilaçlama hizmeti ihtiyacı bulunmaktadır. 

   Bağcılar Böcek ve Haşere ilaçlama
   Bağcılar ilçesindeki Güneşli Bağlar, Güneşli Eston Kirazlıevler, Güneşli Evren, Güneşli Hürriyet, Haznedar, İnönü, Kirazlı Demirkapı gibi mahallelerde karşımıza çıkan hamam böceği problemi ev ve iş yerlerindeki sağlığı tehdit eden bir unsurdur. Hamam böceklerinden kurtulmak için çeşitli yöntemler denense de profesyonel bir yardım alınması sorunun tekrar edilmesinin önüne geçecektir. Evlerin genelde banyo ve mutfak gibi nemli bölgelerinde görülen hamam böceğinin Alman ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Temmuz ve Ağustos aylarının sıcak geçmesiyle birlikte Bağcılar' da bu haşere türlerinin görülme sıklığı artmakta ve etkin bir ilaçlama servisi ihtiyacı doğurmaktadır. Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Fatih, Sancaktepe, Yavuz Selim ve Mahmutbey bölgelerinde de karşımıza çıkan hamam böceği probleminin yanında kalorifer böceği, tahtakurusu ve özellikle altyapının yetersiz kaldığı bölgelerde de fare görülmektedir. Doğru bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde bu böcek ve haşereler ev ve iş yerlerinde dönem dönem çıkarak hem maddi hem de sağlık açısından tehdit oluşturmaktadır. Fare ilaçlaması için en sağlıklı tercihin yapılması, fare ile mücadele yöntemleri arasından farenin tür ve özelliklerine göre seçim yapılmasına bağlıdır. 

   Bağcılar İş Yeri İlaçlama
   Bağcılar'da bulunan imalathane ve diğer iş yerlerinde sıklıkla karşılaşılan hamam böceği ve fare problemi, üretim kalitesinin düşmesine ve iş faaliyetlerinin aksamasına sebep olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için, iş yeri ilaçlama konusunda uzmanlaşmış bir ekibin haşere ve böcek kontrol yöntemleri ile profesyonel desteği gerekmektedir. 

   Profesyonel Destek
   Bağcılar ilçesi sınırlarında bulunan ev ve iş yerlerindeki fare, hamam böceği, tesbih böceği, karınca gibi her türlü böcek ve haşerelerden kurtulmak için Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk'ün uzman kadrosundan hizmet alabilirsiniz. Bayer’in oluşturduğu yüksek kalite standartlarını içeren kriterlere göre seçilmeye hak kazanmış olan Tekniktürk'ün ilaçlama fiyatları, tüm İstanbul için aynıdır. Kurumsal ve bireysel ilaçlama ihtiyacınız için hemen Tekniktürk ile irtibata geçin.

 • *** Bölgesi

  • *** Bölgesindeki Lokasyonlarımız

   ----


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tüm Lokasyonlarımız

  • ***

   Yorumlar

   Haşereler


  • *** Böcek İlaçlama

   Tekniktürk, Türkiye’de 3 ana lokasyonda faaliyet göstermektedir. Lokasyonlarımızın konumlarını haritada görebilir, daha detaylı bilgi için harita üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
  teknikturk@teknikturk.com.tr
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •